У заручники потрапили батьки та діти. Два гравці ПСЖ стали жертвами жорсткого пограбування під час матчу чемпіонату Франції

15 березня 2021, 10:04

Під час матчу 29-го туру чемпіонату Франції проти Нанта одразу два гравці ПСЖ стали жертвами жорсткого пограбування, повідомляє RMC Sport.

Коли йшов другий тайм гри, надійшла інформація, що в будинок вінгера парижан Анхеля Ді Марії, де були його дружина і діти, увірвалися грабіжники.

Аргентинець одразу ж був замінений, щоб якомога швидше він зміг вирушити до своєї сім'ї.

Пізніше стало відомо, що жорстокому пограбуванню також піддалися батьки капітана ПСЖ Маркіньоса. Як з’ясувалося, їхній будинок розташований поруч з маєтком Ді Марії.

У момент пограбування батьки бразильця перебували вдома. Один з них насильно утримувався в заручниках близько 40 хвилин.

Зазначається, що в результаті інцидентів ніхто не постраждав. Матч між ПСЖ і Нантом завершився поразкою парижан з рахунком 1:2.

Повідомлялося, що захисник Манчестер Сіті Кайл Вокер вирішив подбати про свою безпеку після численних випадків пограбувань футболістів в Англії, купивши сторожового собаку за 55 тисяч доларів.

Редактор: Євген Нещерет