Динамо вдома програло Барселоні в матчі Ліги чемпіонів і залишилося на останньому місці в групі - відео

2 листопада 2021, 23:52
В активі Динамо лише одне очко (Фото:REUTERS/Valentyn Ogirenko)

Київське Динамо вдома програла Барселоні з рахунком 0:1 у матчі четвертого туру Ліги чемпіонів і майже втратило шанси на вихід у плей-офф.

Динамівці з перших хвилин дали зрозуміти, що не збираються відсиджуватися в обороні, але перший небезпечний момент виник саме біля воріт київського клубу — на 31-й хвилині після удару Альби головою «біло-синіх» врятувала стійка.

Кінцівка першої половини зустрічі була за каталонцями, але підопічним Луческу вдалося втримати ворота на замку.

У другому таймі Барселона все ж змогла пробити оборону Динамо. На 70-й хвилині Фаті отримав пас у штрафному і розстріляв ворота киян.

Динамо намагалося врятувати матч, але гра в атаці не клеїлася і каталонцям вдалося втримати переможний рахунок, завдавши київському клубу третьої поразки поспіль у Лізі чемпіонів.

Динамівці із одном очком без забитих голів посідають останнє місце у групі та зберігають примарні шанс на вихід у плей-офф.

Динамо — Барселона 0:1
Гол: Фаті, 70

У попередньому турі Ліги чемпіонів Динамо на виїзді поступилося Барселоні з таким же рахнком — 0:1.