Динамо розгромило Барселону у Юнацькій лізі УЄФА та достроково вийшло з групи — відео

2 листопада 2021, 18:17
Юні динамівці забезпечили собі мінімум друге місце (Фото:ФК Динамо)

Київське Динамо U-19 вдома розгромило Барселону U-19 з рахунком 4:1 у матчі четвертого туру Юнацької ліги УЄФА та забезпечило собі мінімум друге місце в групі, яке дає право зіграти у 1/16 фіналу турніру.

Динамівці відкрили рахунок уже на 2-й хвилині, коли влучним ударом відзначився сенегальський нападник Самба Діалло.

На 37-й хвилині Хуан Гаррідо використав вихід віч-на-віч з Русланом Нещеретом і зрівняв рахунок, але після цього каталонський клуб залишився у меншості після вилучення Акомаса, а під завісу першого тайму киянам знову вдалося вийти вперед — Кирило Попов відгукнувся на навіс Назара Волошина і головою відправив м’яч у сітку.

На 66-й хвилині динамівці закріпили свою перевагу — Максим Дячук головою замкнув подачу Антона Царенка, а на 83-й хвилині крапку в матчі поставив Діалло, який замкнув простріл Олександра Яцика.

Таким чином, Динамо набрал 10 очок та продовжує лідирувати в групі E, забезпечивши собі як мінімум друге місце, яке дає право зіграти у 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА.

Якщо київський клуб залишиться лідером, той потрапить у 1/8 фіналу турніру.

Динамо U-19 — Барселона U-19 4:1
Голи: Діалло, 2, 83, Попов, 45+1, Дячук, 66 — Гаррідо, 37
Вилучення: Акомас, 40 (Барселона)

Раніше у матчі тертього туру Юнацької ліги УЄФА Динамо U-19 зіграло в нічию з Барселоною U-19 з рахунком 0:0.

В другому турі Динамо з рахунком 4:0 розгромило на виїзді Баварію, а перед цим з таким же рахунком перемогло Бенфіку.