Гол Мілевського допоміг його клубу увійти в трійку лідерів чемпіонату Білорусі - відео

12 квітня 2020, 21:29

Гол українського нападника Артема Мілевського допоміг Динамо-Брест перемогти мінський Іслоч з рахунком 3:1 у рамках четвертого туру чемпіонату Білорусі і вийти на третє місце.

Динамо-Брест першим пропустив, але зумів відігратися ще до перерви завдяки голу Габі.

У другому таймі нічийний рахунок тримався до 77-ї хвилини, коли Мілевський обрав правильну позицію у штрафному суперника та замкнув м’яч на дальній стійці.

На 84-й хвилині Мілевський був замінений, а крапку у матчі поставив Савицький, який у компенсований арбітром час реалізував пенальті.

Слід відзначити, що інші українські футболісти брестського Динамо Олександр Нойок та Євген Хачеріді відіграли увесь матч без замін.

Динамо-Брест набрав сім очок та піднявся на третє місце чемпіонату Білорусі.

Динамо-Брест — Іслоч Мінськ 3:1
Голи: Габі 45+2, Мілевський, 77, Савицький, 90+4 (пен) — Комаровський, 39

Гол Мілевського

Раніше Мілевський приніс перемогу Динамо-Брест над Слуцьком (1:0) у матчі другого туру чемпіонату Білорусі.

Після цього Мілевський відзначився гольовим пасом у першому матчі півфіналу Кубка Білорусі проти солігорського Шахтаря (2:0), який очолює екснаставник луганської Зорії Юрій Вернидуб.

Білорусь — єдина європейська країна, де не зупинили національний чемпіонат з футболу через пандемію коронавірусу.