Клуб Мілевського переміг команду українського екснаставника Зорі у першому півфіналі Кубка Білорусі — відео

8 квітня 2020, 22:43

Динамо-Брест обіграв у першому півфіналі Кубка Білорусі з рахунком 2:0 солігорський Шахтар, який очолює український екснаставник луганської Зорі Юрій Вернидуб.

У обох голах участь взяли українські футболісти. Спочатку на 6-й хвилині український півзахисник Олександр Нойок ударом з лінії штрафного відкрив рахунок у матчі, а на 13-й хвилині гольовим пасом відзначився Артем Мілевський. Екс-нападник збірної України чудовим пасом в один дотик вивів Павела Савицького сам на сам з голкіпером і той відправив м’яч у сітку.

Динамо-Брест — Шахтар Солігорськ 2:0
Голи: Нойок, 6, Савицький, 13

До слова, весь матч також відіграв новачок Динамо-Брест український захисник Євген Хачеріді.

Раніше Артем Мілевський приніс перемогу Динамо-Брест над Слуцьком (1:0) у матчі другого туру чемпіонату Білорусі.

Повідомлялося, що Білорусь — єдина європейська країна, де не зупинили національний чемпіонат з футболу через пандемію коронавірусу.