Динамо — Брюгге. Відео голів та огляд матчу

13 серпня 2019, 23:02

Динамо зіграло 3:3 із Брюгге в матчі-відповіді 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів вдома і за сумою двох ігор із рахунком 3:4 вилетіло з турніру.

Господарі відкрили рахунок вже на 5-й хвилині, коли після вмілої комбінації Віталій Буяльський замкнув передачу Віталія Миколенка.

Гості відігралися ближче до кінця першого тайму після кутового: навіс справа знайшов Саймона Делі, а м'яч після його удару головою - сітку чужих воріт.

Київський клуб знову вийшов вперед на 50-й хвилині. Беньямін Вербич обвідним ударом влучив у праву стійку, але на добиванні точно зіграв Володимир Шепелєв.

Після вилучень Микити Бурди і Тау команди залишилися в менших, проте рівних складах, і якщо Брюгге вдалося забити двічі завдяки Вормеру та Опенді, то за Динамо автоголом відзначився Мехелє.

Поразка відправила київський клуб до раунду в груповий раунд Ліги Європи.