Ліга Європи. Динамо не зуміло перемогти Брюгге в Києві

18 лютого 2021, 18:49
У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи Динамо і Брюгге зіграли внічию 1:1 в Києві.

Перший тайм не приніс голів глядачам, які змогли відвідати поєдинок після ослаблення карантину, хоча два моменти були в півзахисника господарів Віталія Буяльського.

Але після перерви київській команді вдалося вийти вперед. По завершенні години гри з гаком Миколенко віддав пас на того ж Буяльського, а той з лінії штрафного майданчика завдав точний удар у верхній кут.

Динамо вело в рахунку не більше п’яти хвилин, коли Бущан занадто далеко вийшов з воріт під час кутового, а Мехеле ударом головою перекинув голкіпера суперника.

На 83-й хвилині Брюгге й зовсім міг вийти вперед, але Дост пробив головою трохи вище воріт.

Матч-відповідь відбудеться 25 лютого на полі бельгійської команди.

Динамо — Брюгге 1:1

Голи: Буяльський, 62 — Мехеле, 67

Динамо: Бущан — Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко — Шапаренко (Шепелєв, 73), Сидорчук — Циганков, Буяльський, Де Пена (Родрігес, 72) — Бєсєдін (Супряга, 82)

Брюгге: Міньоле — Мата, Коссуну, Мехелен, Рікка — Баланта, Вормер, Дірар (ван дер Бремпт, 70) — де Кетеларе, Окереке (Баджо, 70) — Дост (де Кейпер, 90+2)

Попереджені: Шапаренко, Миколенко — Рікка