Динамо - Челсі. Відео голів та огляд матчу

14 березня 2019, 22:08

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Динамо з розгромним рахунком 0:5 програло вдома Челсі.

Гості змогли забити вже на 5-й хвилині завдяки успішно розіграному кутовому й результативному удару Олів'є Жиру.

Через півгодини з гаком після початку гри нападнику Челсі вдалося забити другий м'яч, коли йому асистував Маркос Алонсо.

Автор попередньої результативної передачі зміг забити під завісу першого тайму, скориставшись вміло розіграною комбінацією партнерів.

У другому таймі Жиру зумів оформити хет-трик після навісу зі штрафного від Вілліана, а потім Каллум Хадсон-Одоі встановив остаточний результат 5:0.

Відео голів та огляд матчу Динамо - Челсі

Челсі на виїзді розгромив Динамо з рахунком 5:0 у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи після перемоги 3:0 у першій грі.