Легіонер Динамо після дубля у ворота Барселони очолив гонку бомбардирів у Юнацькій лізі УЄФА

2 листопада 2021, 20:24
На рахунку Діалло вже п’ять голів (Фото:Динамоманія)

Сенегальський нападник київського Динамо U-19 Самба Діалло оформив дубль у матчі Юнацької ліги УЄФА проти однолітків із Барселони (4:1) та очолив гонку бомбардирів турніру.

У грі з каталонцями Діалло забив гол вже на 2-й хвилині, коли технічно обіграв суперника та відправив мяч під дальню стійку, відкривши рахунок.

Дргуий гол 18-річний сенегалець забив на 83-й хвилині, встановиши на табло розгромний рахунок.

Таким чином, на рахунку форварда уже п’ять забитих м’ячів і він очолює список найкращих бомбардирів Юнацької ліги УЄФА.

Перед цим Діалло забив два голи Баварії та один Бенфіці.

У найближчих переслідувачів сенегальця на два забиті голи менше.

Динамо U-19 вдома розгромило Барселону U-19 з рахунком 4:1 у матчі четвертого туру Юнацької ліги УЄФА та забезпечило собі мінімум друге місце в групі, яке дає право зіграти у 1/16 фіналу турніру.

Якщо київський клуб залишиться лідером, той потрапить у 1/8 фіналу турніру.

Раніше у матчі тертього туру Юнацької ліги УЄФА Динамо U-19 зіграло в нічию з Барселоною U-19 з рахунком 0:0.

В другому турі Динамо з рахунком 4:0 розгромило на виїзді Баварію, а перед цим з таким же рахунком перемогло Бенфіку.