Ліга Європи. Динамо ще раз не зуміло перемогти Копенгаген

7 листопада 2019, 21:56

У виїзному матчі четвертого туру групового раунду Ліги Європи Динамо зіграло внічию 1:1 з Копенгагеном.

Гості пропустили вже на 4-й хвилині. Це Бущан невдало зіграв на виході, чим скористався Стаге, замкнувши навіс в порожні ворота.

Через 10 обертів секундної стрілки київська команда мала шанс зрівняти рахунок, але Циганков не забив ударом з пенальті після гри рукою в штрафному суперника.

Надалі підопічні Олексій Михайличенка втратили ще кілька моментів, щоб пробити ворота суперника, але Бєсєдін і Караваєв були неточні в завершенні атак.

Відновити рівновагу вдалося на 70-й хвилині, коли Вербич віддав на Циганкова, той відпасував назад на словенця і хавбек ударом з-за меж штрафного влучив у кут воріт.

Динамо зробило спроби вирвати перемогу, але не досягло успіху. За підсумками чотирьох турів київський клуб посідає друге місце в групі з шістьма очками, програючи першому Копенгагену за різницею м’ячів. В іншому матчі цієї групи Лугано и Мальме зіграли внічию 0:0.

Копенгаген — Динамо 1:1

Голи: Стаге, 4 — Вербич, 70

Копенгаген: Йонссон — Варела, Папаяннопулос, Нельссон, Бенгтссон (Бартолец, 69) — Стаге, Зека, Фішер (Томсен, 82) — Сантос, Сотіріу, Фальк (Дарамі, 55)

Динамо: Бущан — Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко — Караваєв, Сидорчук, Шепелєв — Циганков, Бєсєдін, Вербич (Де Пена, 88)

Попереджені: Зека, Сантос, Нельсон — Шабанов

На 15-й хвилині Циганков не забив пенальті (воротар)

Раніше в домашньому матчі третього туру групового етапу Ліги Європи Динамо не зуміло перемогти Копенгаген, зігравши 1:1.