Динамо обіграло турецький топ-клуб у благодійному матчі — відео

14 квітня, 19:50
Дохід від матчу буде направлено на допомогу постраждалим від війни українцям (Фото:ФК Галатасарай via Twitter)

Київське Динамо у благодійному матчі перемогло стамбульський Галатасарай з рахунком 3:1.

Динамівці відкрили рахунок на 14-й хвилині, коли Караваєв прострілив на Буяльського, а той ударом в один дотик поцілив під поперечину. На 28-й хвилині Бєсєдін взяв гру на себе та подвоїв перевагу Динамо точним ударом в кут.

На 56-й хвилині Їлмаз красивим ударом в дев’ятку відквитав один гол, проте на 80-й хвилині Циганков закрутив м’яч під стійку та поставив крапку в матчі.

Дохід від матчу буде направлено на підтримку українців, які постраждали від війни з російським агресором.

Галатасарай — Динамо 1:3
Голи: Їлмаз, 56 — Буяльський, 14, Бєсєдін, 28, Циганков, 80

У попередньому благодійному матчі Динамо з рахунком 3:1 перемогло варшавську Легію, а словенський легіонер Беньямін Вербіч, який зіграв за дві команди, після матчу не стримав сліз.