Динамо голосно грюкнуло дверима на прощання з єврокубками

6 грудня 2016, 23:38
Динамо завершило цьогорічний сезон в єврокубках, з рахунком 6:0 розгромивши Бешикташ у заключному, шостому турі групового етапу Ліги чемпіонів

Київська команда на правах господарів з самого початку матчу заволоділа перевагою та вийшла вперед вже на 9-й хвилині. Це Артем Бесєдін після пасу Андрія Ярмоленка змусив гостей виймати м'яч з сітки власних воріт.

Стамбульський колектив спробував дати повноцінну відповідь Динамо на невдалий дебют, але пропустив знову наприкінці півгодини гри. Дерліс Гонсалес заробив пенальті, а сам 11-метровий удар впевнено реалізував Ярмоленко після вилучення захисника Бешикташа Андреаса Бека.

Після цього пройшло менше двох обертів секундної стрілки, як рахунок став 3:0. Це Віталій Буяльський ефектним прийомом перекинув воротаря турків і записав своє ім'я на табло київського НСК Олімпійський.

На перерву суперники пішли з результатом 4:0 на користь київського клубу. Ярмоленко на 45+3-й хвилині знайшов передачею Дерліса Гонсалеса, а той рикошетом від Атиби Хатчінсона "забив м'яч у роздягальню".

У другому таймі Бешикташ опинився вдев'ятьох після видалення Венсана Абубакара. Після цього у ворота гостей влетіло ще два голи. Спершу Сергій Сидорчук наприкінці години гри замкнув простріл Буяльського, а потім на 77-й хвилині Жуніор Мораес зіграв на добиванні, коли удар Ярмоленка відбив Фабрісіо.

Динамо - Бешикташ 6:0
Голи: Бесєдін, 9, Ярмоленко (з пенальті), 30, Буяльський, 32, Хатчінсон, 45+3 (автогол), Сидорчук, 60, Мораес, 77

Динамо: Рудько - Бурда, Хачеріді, Віда, Антунеш - Буяльський, Рибалка, Сидорчук (Корзун, 66) - Ярмоленко, Бесєдін (Мораес, 77), Дерліс Гонсалес (Циганков, 69)

Бешикташ: Фабрі - Бек, Фільо, Тошич, Адріано - Арслан (Тосун, 46), Хатчінсон - Куарежма (Фрай, 70), Озякуп, Шахан (Генул, 46) - Абубакар

Попереджені: Бурда - Озякуп, Абубакар, Адріано

Вилучені: Бек, 29, Абубакар, 56