Динамо та Зоря забили п'ять м'ячів за тайм, визначилися шістки другого етапу змагань. Результати матчів чемпіонату України

4 березня 2018, 21:37

3-4 березня відбулися матчі 22-го туру української Прем'єр-ліги.

Київське Динамо двічі програвало по ходу зустрічі, але змогло вирвати перемогу над Зорею.

Перший тайм команди, таке враження, збирали сили для того, щоб видати гольову другу половину. Обидві команди мали напівмоменти, але нічого дуже небезпечного не відбувалося - плюс, своє слово сказало засніжене поле НСК Олімпійського.

Уже на 49-й хвилині Зоря відкрила рахунок - Лунан зловив м'яч після кутового, почав швидку контратаку, наприкінці якої Фаупала пробивав з розвороту, але Бойко впорався з ударом. А ось Харатін відправив м'яч у ворота колишньої команди.

Через 10 хвилин дебютним голом за команду відзначився Вербіч, замкнувши навіс Циганкова. Минуло дві хвилини і рахунок вже став 2:1 - це Фаупала на фланзі штрафний накрутив Хачеріді і віддав на Громова, який пробивав, і Юрі підправив м'яч у ворота.

Після цього Циганков забив черговий гол, підтвердивши думку, що саме він зараз є лідером київського клубу.

А вже на 93-й хвилині найспритнішим у штрафному Зорі виявився Томаш Кендзьора, принісши київській команді три очки.

Динамо - Зоря 3:2
Голи: Вербич, 59, Циганков, 77, Кендзьора, 90+3 - Харатін, 49, Юрі, 61.

Динамо: Бойко - Кендзьора, Хачеріді, Шабанов, Піваріч - Шепелев (Шапаренко, 54), Буяльський - Гонсалес (Вербич, 54), Гармаш, Циганков - Мораес

Зоря: Лунін - Опанасенко, Сваток, Прийма, Чеберко - Харатін (Кабан, 67), Сілас (Бабенко, 59) - Караваєв, Юрі, Громов - Фаупала (Луньов, 83)

Шахтар в гостях без особливих проблем обіграв Карпати. Перший тайм львів'яни вистояли, але в другому Бернард, Алан Патрік і Ісмаїлі забезпечили впевнену перемогу своїй команді.

Карпати - Шахтар 0:3
Голи: Бернард, 55, Алан Патрік, 70, Ісмаїлі, 83.

Карпати: Підківка - Мірошниченко, Федецький, Сандохадзе, Гуцуляк - Вербний, Карраскаль - Швед, Ді Франко (чачу, 63), Мякушко (Ременюк, 69) - Акулінін (Кортес, 72).

Шахтар: Пятов - Бутко, Ордець, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко, Патрік - Марлос, Коваленко (Дентіньо, 55), Бернард (Зубков, 83) - Феррейра (Бланко-Лещук, 85).

Результати матчів 22-го туру УПЛ:

Ворскла - Чорноморець 2:1
Голи: Коломоєць, 17, Зубейко, 44 (у свої ворота) - Бамба, 78.

Маріуполь - Олімпік 1:0
Голи: Болбат, 29

Сталь - Верес 0:1

Гол: Куліш, 30.

Після того, як Маріуполь обіграв Олімпік, став відомий остаточний склад першої та другої шісток на другому етапі першості УПЛ.

Боротьбу за нагороди і путівки в єврокубки поведуть Шахтар, Динамо, Ворскла, Зоря, Верес та Маріуполь.

У битві за виживання візьмуть участь Олімпік, Олександрія, Карпати, Зірка, Чорноморець і Сталь.