Динамо і Зоря забили вісім голів на двох, Шахтар обіграв Карпати в чемпіонаті України

1 жовтня 2017, 21:46
Відбулися матчі неділі в 11-му турі чемпіонату України з футболу

Зоря і Динамо подарували вболівальникам в Запоріжжі справжнє свято футболу, забивши на двох вісім голів - 4:4. Динамо впевнено почало матч, забивши Зорі три голи, але в другому таймі господарі відігралися.

На 82-й хвилині гол забив Денис Гармаш і вивів Динамо вперед, але через шість хвилин Зоря знову відігралася, але цього разу автором гола став Євген Опанасенко - 4:4.

Зоря - Динамо 4:4
Голи: Харатін (з пенальті), 55, Юрі, 75, Сілас, 80, Опанасенко, 88 - Мбокані, 14, Буяльський, 33, Мораес, 45+1, Гармаш, 82

Зоря: Лунін - Опанасенко, Сваток, Гречишкін, Сухоцький - Гордієнко (Бабенко, 90) - Караваєв, Сілас, Харатін, Громов (Луньов, 90) - Юрі

Динамо: Коваль - Кендзьора, Хачеріді, Віда, Кадар - Циганков (Морозюк, 82), Гармаш, Сидорчук, Буяльський - Мбокані, Мораес (Бєсєдін, 85)

Попередження: Сухоцький, Гордієнко, Юрі, Гречишкін - Віда, Хачеріді, Циганков, Гармаш, Мбокані

Шахтар в Харкові обіграв Карпати з рахунком 2:0. Факундо Феррейра відкрив рахунок у матчі, а Артем Федецький зробив автогол, чим подвоїв перевагу донецького клубу.

Шахтар - Карпати 2:0
Голи: Феррейра, 7, Федецький, 65 (у свої ворота)

Шахтар: Пятов - Бутко (Коваленко, 84), Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Алан Патрік (Петряк, 85), Фред - Бернард, Тайсон, Марлос - Феррейра (Бланко-Лещук, 80)

Карпати: Мисак - Ксьонз, Нестеров, Лобай, Мірошниченко - Тіссоне (Акулінін, 78), Федецький - Швед (Чачуа, 53), Худоб'як, Мякушко - Гладкий (Карраскаль, 68)

Попередження: Ордець, Бернард - Федецький

Верес і Сталь зіграли внічию - 1:1.

Верес - Сталь 1: 1
Голи: Адамюк, 88 - Кузик, 42

Верес: Бандура - Кобін, Борзенко, Сімінін, Адамюк - Є.Пасіч (Котляр, 71), Карасюк, Федорчук, Волошинович (Є.Пасіч, 80) - Сергійчук (Морозенко, 82), Степанюк

Сталь: Пеньков - Тимчик, Ткачук, Грачов, Михайличенко - Мисик, Месхі - Климчук (Є.Малакян, 67), Г. Малакян (Копитов, 90+1), Кузик - Обрадович (Книш, 78).

Попередження: Федорчук, Карасюк - Є.Малакян, Грачов, Климчук, Мисик

Чорноморець був розбитий Ворсклою в Одесі - 0:3.

Чорноморець - Ворскла 0:3
Голи: Кулач, 32, Кадімян, 76, Коломоєць, 80

Чорноморець: Гутар - Зубейко, Жуніч, Мартиненко, Люлька (Татарка, 66) - Мамаду (Машнін, 70), Оріховський, Політило (Ковалець, 59) - Третьяков, Алассан - Хобленко

Ворскла: Ткаченко - Пердута, Даллку, Чеснаков, Матвієнко - Скляр, Шарпар - Кадімян (Ткачук, 85), Кулач (Одарюк, 78), Ребенок - Коломоєць (Загорулько, 88)

Попередження: Пердута, Скляр, Ткаченко

_11__03
_11__03 Фото:

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Раніше Олімпік обіграв Маріуполь із рахунком 3:2, а Зірка зіграла внічию з Олександрією.