Вирішальний промах. Нападник Динамо з кількох метрів не влучив у порожні ворота — відео

12 грудня 2020, 20:05

Нападник київського Динамо Владислав Супряга втратив стовідсотковий момент у маті 13-го туру української Прем'єр-ліги проти ковалівського Колоса, який завершився внічию 2:2.

Супряга мав нагоду відкрити рахунок на 25-й хвилині матчу, однак не використав супершанс.

Під час атаки Динамо Віталій Миколенко прострілив з лівого флангу на дальню стійку, де Супрязі залишалося влучити у порожні ворота, однак нападник невдало підставив ногу і з кількох метрів пробив повз ціль.

Супряга був замінений на початку другого тайму, а його промах у підсумку коштував Динамо перемоги — матч завершився внічию 2:2.

Раніше у чемпіонаті Бельгії півзахисник Мехелена Астер Вранкс з метра не влучив у порожні ворота.