Динамо перемогло Колос у драматичному матчі з чотирма пенальті - відео

22 червня 2020, 21:27

Київське Динамо перемогло Колос із рахунком 2:1 у матчі 27 туру української Прем'єр-ліги.

Після безрезультативного першого тайму у другій половині зустрічі на полі розгорілися справжні пристрасті.

На 53-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Динамо, який не реалізував Андрій Богданов. Через кілька хвилин рефері вказав на 11-метрову позначку вже у іншу сторону. Віктор Циганков пробив пенальті бездоганно та відкрив рахунок у матчі.

Однак на цьому арбітр не зупинився та призначив ще по одному пенальті у ворота кожної з команд: спочатку Арні Вільг'яльмссон зрівняв рахунок, а за три хвилини до завершення гри Карлос де Пена влучним ударом з «точки» приніс Динамо перемогу.

Таким чином, київський клуб відірвався від Зорі на три очки та посідає другу сходинку.

Динамо — Колос 2:1
Голи: Циганков, 64 (пен), Де Пена, 87 (пен) — Вільг'яльмссон, 69 (пен)
Вилучення: Петров (Колос), 62
На 53-й хвилині Богданов (Колос) не реалізував пенальті.

УПЛ

Раніше донецький Шахтар переміг Олександрію з рахунком 3:2 в рамках 27 туру української Прем'єр-ліги та достроково став чемпіоном.