Українська Прем'єр-ліга. Динамо драматично втратило перемогу, Ворскла продовжила безвиграшну серію — відео

12 грудня 2020, 19:12

Київське Динамо зіграло внічию 2:2 з ковалівським Колосом в матчі 13-го туру української Прем'єр-ліги.

У першому таймі обидві команди втратили по стовідсотковому моменту. У ковалівців нагоду відзначитися втратив Євген Селезньов, який міг забивати головою з близької відстані, а у киян свій момент не використав Владислав Супряга, не влучивши у порожні ворота після прострілу.

У другому таймі Селезньов реабілітувався, відкривши рахунок з пенальті. Згодом арбітр показав дві червоні картки — спочатку півзахиснику Динамо Володимиру Шепелєву, а потім — захиснику Колоса Максиму Максименку.

Після цього Динамо зуміло не тільки відігратися, а й вийти вперед — дублем відзначився Віктор Циганков. Однак втримати перемогу київському клубу не вдалося — за три хвилини до завершення основного часу Денис Антюх після дальнього удару з допомогою рикошету від Віталія Миколенка зробив рахунок 2:2.

У інших матчах Ворскла на власному полі не змогла перемогти Минай, набравши таким чином тільки одне очко в трьох останніх турах УПЛ, а Олмпік напередодні зіграв внічию зі Львовом.

УПЛ

Посеред тижня Динамо перемогло Ференцварош з рахунком 1:0 у 6-му турі Ліги чемпіонів і продовжить боротьбу в Лізі Європи.