Легіонер Динамо не стримав сліз після благодійного матчу, в якому він зіграв за дві команди — відео

13 квітня, 17:12
Втішав Вербіча воротар Динамо Денис Бойко (Фото:Скріншот відео)

Словенський легіонер Динамо Беньямін Вербіч, який після початку війни на правах оренди перейшов у варшавську Легію, розчулився після благодійного матчу між українською та польською командами.

Вербіч зіграв у поєдинку за обидві команди. Футболіст з’явився у стартовому складі Легії, а в другому таймі зіграв за Динамо.

Після матчу Вербіч не зміг стримати сліз, а втішав словенського футболіста воротар Динамо Денис Бойко.

«Гра була для мене дуже емоційною. Було дивно виходити на поле і грати проти хлопців, з якими дружив чотири роки і з якими довелося розлучитися, коли почалася війна. З того моменту я був з ними на зв’язку кожен день. Не менш незвично було в другому таймі перейти в іншу команду та зіграти вже за Динамо.

Але, гадаю, нам вдалося провести дуже хорошу гру для людей, які прийшли на стадіон. Українські співачки дуже гарно виступили перед матчем. Хотів би подякувати всім, хто зробив свій внесок у створення такої прекрасної атмосфери. Думаю, Динамо робить дуже добру роботу для своєї країни", — сказав після матчу Вербич.

Сам поєдинок завершився перемогою Динамо з рахунком 3:1. У складі київського клубу дублем відзначилився Артем Бєсєдін, ще один гол забив Віталій Буяльський

Раныше повыдомлялося, що київське Динамо може зіграти товариський матч проти англійського Манчестер Сіті.