Динамо мінімально обіграло Ворсклу і скоротило відставання від Шахтаря. Результати матчів чемпіонату України - відео

20 жовтня 2018, 19:36

У суботу, 20 жовтня, відбулися два матчі 12-го туру чемпіонату України з футболу.

У головному матчі дня зустрічалися два українські учасники Ліги Європи - Ворскла і Динамо. Гра завершилася мінімальною перемогою киян з рахунком 1:0. Єдиний м'яч у цій зустрічі наприкінці першого тайму забив Віктор Циганков, який скористався результативною передачею Владислава Супряги, для якого цей асист став дебютною результативною дією в складі київського клубу.

Завдяки перемозі в Полтаві Динамо знову наблизилося до Шахтарю на відстань двох очок. Ворскла продовжує перебувати на четвертому місці.

Ворскла - Динамо 0:1
Гол: Циганков, 40

Ворскла: Шуст - Пердута, Даллку, Чеснаков, Сапай - Скляр, Шарпар - Наджеєб (Сергійчук, 82), Кулач, Ребенок - Коломоєць (Карека, 72)

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Шепелєв, Буяльський (Сидорчук, 70) - Морозюк, Гармаш, Циганков (Сідклей, 71) - Супряга (Русін, 90+2)

Попередження: Буяльський, Кадар, Гармаш

Огляд матчу

В іншому матчі ігрового дня Маріуполь на своєму полі обіграв Зорю. Примітно, що на 90-й хвилині цього матчу азовці вели з рахунком 3:0, але в компенсований час ледь не втратили перемогу, дозволивши луганчанам забити два м'ячі.

Ця перемога дозволила Маріуполю піднятися на п'яте місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

Маріуполь - Зоря 3:2
Голи: Борячук, 31, 36, Зубков, 83 - Громов, 90, Кочергін, 90+3.

Маріуполь: Гальчук - Тищенко, Яворський, Федорчук, Биков - Демірі, Ігнатенко (Пихальонок, 85) - Борячук (Фомін, 69), Мишньов, Чурко (Зубков, 72) - Вакула.

Зоря: Феліпе - Кабаєв (Ледньов, 68), Сваток, Вернидуб, Чеберко - Сілас, Прийма (Арвеладзе, 45+1) - Караваєв, Рафаель (Громов, 24), Кочергін - Леонардо.

Попередження: Федорчук, Вакула, Биков - Сілас, Прийма.

На 60-ій хвилині Владислав Кочергін не забив пенальті (промах).

На 65-й хвилині був видалений Валерій Федорчук (повторне попередження).

На 79-й хвилині був вилучений Олександр Караваєв (грубе порушення).

Огляд матчу

Нагадаємо, донецький Шахтар з рахунком 1:0 обіграв чернігівську Десну в стартовому матчі 12-го туру чемпіонату України з футболу завдяки голу Майкона на останніх хвилинах.