Динамо на останніх хвилинах втратило перемогу над Астаною в Лізі Європи - відео

20 вересня 2018, 22:03

В рамках першого туру групового раунду Ліги Європи Динамо з рахунком 2:2 на своєму полі втратило перемогу на останніх хвилинах над Астаною, ведучи в рахунку 2:1.

Господарі з перших хвилин поспішили осадити ворота гостей. Втративши один вірний момент, біло-сині зуміли відкрити рахунок на 11-й хвилині. Назарій Русин притримав м'яч біля чужого штрафного, відкинув на Віктора Циганкова, який, обігравшись з Віталієм Буяльським, більярдним ударом відправив м'яч у дальній кут воріт Ненада Еріча.

Казахстанський колектив не зніяковів і спробував відреагувати своєю активністю біля чужих володінь. Через 10 обертів секундної стрілки йому це вдалося. Після подачі кутового Денис Бойко виніс м'яч, але недалеко. Його підхопив Жуніор Кабананга та зробив ще один навіс, а Марін Анічіч спокійно виграв боротьбу в повітрі та відправив м'яч під поперечину.

Отримавши психологічну перевагу, Астана виявилася близькою до того, щоб вийти вперед. Проте, поступово Динамо зуміло перехопити ініціатіаву та в доданий до першого тайму час знову повело в рахунку. Після подачі від Беньяміна Вербіча Еріч випустив м'яч із рук, чим скористався Денис Гермаш.

Початок другого тайму залишився за гостями, проте не досягли успіху в атаках. Господарі недовго відсиджувалися в обороні, після чого створили ряд моментів, які не зуміли реалізувати.

Розплата настала в доданий до основного час, коли на 90+5-й хвилині Астана розіграла кутовий, Микита Бурда отримав пошкодження та впав у штрафному, в той час, як Педро Енріке підібрав м'яч на протилежному фланзі, навісив на Романа Муртазаєва, який вколотив м'яч у сітку, випередивши Кендзьору - 2:2.

Динамо - Астана 2:2
Голи: Циганков, 11, Гармаш, 45+2 - Анчіч, 21, Муртазаєв, 90+5

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Піваріч - Сидорчук, Буяльський - Циганков (Морозюк, 90), Гармаш (Дуелунд, 79), Вербіч - Русин

Астана: Еріч - Рукавіна, Постніков, Анічіч, Шомко - Томасов (Муртазаєв, 88), Маєвський, Кляйнхайслер, Енріке - Алмейда (Мужиков, 79), Кабананга (Янга, 82)

Попереджені: Бурда, Русин