Динамо на останніх секундах вирвало перемогу у Львові. Результати матчів чемпіонату України

28 липня 2018, 21:36

У суботу, 28 липня, відбулися два матчі другого туру чемпіонату України з футболу.

У першому матчі ігрового дня Олександрія на своєму полі обіграла Зорю. Протягом більшої частини поєдинку на полі була рівна боротьба, проте в кінцівці господарі змогли дотиснути суперника, який залишився в меншості. На 77-й хвилині важку травму отримав форвард Зорі Артем Громов, коли тренер луганської команди Юрій Вернидуб використав вже всі заміни. Вдесятьох Зоря протрималася майже 10 хвилин, але в кінцівці пропустила єдиний м'яч від Євгена Банади.

Олександрія виграла обидва свої матчі на старті нового сезону Прем'єр-ліги, Зоря зазнала першої поразки після перемоги в стартовому турі.

Олександрія - Зоря 1:0
Гол: Банада, 85

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Шендрик, Бондаренко, Задерака (Протасов, 76) - Банада, Запорожан, Ковалець (Грицук, 64) - Цуріков, Сітало, Полярус (Пономар, 66)

Зоря: Махарадзе - Тимчик, Сваток, Вернидуб, Чеберко - Гордієнко, Харатін (Сілас, 55) - Караваєв, Кочергін (Арвеладзе, 76), Луньов (Хомченовський, 63) - Громов

Київське Динамо здобуло важку виїзну перемогу над новачком Прем'єр-ліги ФК Львів. Кияни виглядали активнішими протягом усього матчу, але команда Жилмара грамотно оборонялася та рідко підпускала віце-чемпіона України до воріт. Самі ж львів'яни намагалися діяти на контратаках.

Перемогу Динамо вирвало вже в компенсований час. Олександр Хацкевич випустив на заміну другого форварда Назарія Русіна, і той вже через хвилину першим своїм дотиком переправив м'яч в сітку, скориставшись передачею від Андрієвського в чужій штрафній площі.

Динамо виграло другий матч поспіль у чемпіонаті України з рахунком 1:0 і набрала шість очок після двох турів. В активі Львова наразі три бали.

Львів - Динамо 0:1
Гол: Русин, 90+2

Львів: Бандура - Адамюк, Воронін, Парамонов, Голіков - Каленчук, Приймак (Сабіно, 76) - Западня (Тейлор, 64), Волошинович (Панамбі, 58), Аугусто Бруно - Бруно Дуарте

Динамо: Бойко - Морозюк (Русін, 90+1), Кадар, Бурда, Кендзьора - Буяльський, Че Че (Сидорчук, 63) - Вербіч, Гармаш (Андрієвський, 58), Циганков - Бесєдін

Попередження: Аугусто Бруно

Нагадаємо, в матчі проти Олександрії серйозну травму отримав ключовий форвард Зорі Артем Громов.