Динамо не зуміло обіграти Копенгаген вдома у Лізі Європи

25 жовтня 2019, 00:06

У домашньому матчі третього туру групового етапу Ліги Європи Динамо не змогло перемогти Копенгаген, зігравши 1:1.

Господарі пропустили вже на 2-й хвилині. Штаге головою скинув під удар Сотіріу, а той потужно вистрілив під поперечину.

Київська команда зробила спроби зрівняти рахунок, але невдовзі ледь не пропустила, проте Бущан двічі врятував її після ударів Сантоса і Сотіріу.

Проте, на початку другого тайму підопічним Олексія Михайличенка вдалося забити, коли Шабанов випередив захисників і головою пробив у ближній кут після навісу Циганкова зі штрафного.

Після цього ближчим до голу швидше був Копенгаген, ніж Динамо. Зокрема, Сантос пробив по воротах, але влучив у Кендзьору і м’яч дивом не залетів у ворота киян.

Тим самим київський клуб залишився на другому місці групи B з п’ятьма очками. Стільки ж у лідера Копенгагена. Чотири бали набрав Мальме — з рахунком 2:1 він переміг Лугано, в якого четверта строчка і один пункт.

Динамо — Копенгаген 1:1

Голи: Шабанов, 53 — Сотіріу, 2

Динамо: Бущан — Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко — Шепелєв, Сидорчук, Вербич — Циганков, Бєсєдін, Де Пена (Гармаш, 80)

Копенгаген: Йонссон — Бартолець, Папаяннопулос, Нельссон, Ов'єдо — Штаге, Зека, Фішер (Томсен, 74) — Сантос (Бенднтер, 89), Сотіріу, Фальк (Варела, 87)

Попереджені: Сидорчук, Вербич, Кендзьора, Бєсєдін — Штаге, Бартолець