Динамо не відпустило у відрив Шахтар, Зоря наблизилася до Ворскли. Результати матчів чемпіонату України

29 квітня 2018, 22:12

У 29-му турі української Прем'єр-ліги Динамо на виїзді перемогло Ворсклу 1:0, а Зоря в домашніх стінах виявилася сильнішою за Верес із аналогічним рахунком.

Після перемоги Шахтаря над Маріуполем Динамо відстало від лідера на шість очок, тому не могло дозволити собі осічку в Полтаві проти місцевої Ворскли.

Перший тайм не виявив переможця, проте в другій половині київська команда змогла пробити ворота суперника. У цьому їй допоміг вихід на заміну Дьємерсі Мбокані, який через три хвилини після появи на полі відзначився голом після прострілу від Томаша Кенджери.

Ворскла - Динамо 0:1
Гол: Мбокані, 63

Ворскла: Шуст - Пердута, Чижов, Даллку, Ребенок - Кобахідзе (Гіоргадзе, 84), Чеснаков, Шарпар, Кулач (Сергійчук, 67) - Васін (Сапай, 46), Коломоєць

Динамо: Бойко - Кенджера, Шабанов, Бурда, Піваріч - Буяльський (Мбокані, 60), Шепелєв (Шапаренко, 55) - Циганков, Гармаш (Ротань, 87), Вербіч - Бєсєдін

Попереджені: Чеснаков, Даллку, Чижов - Піваріч

Поразкою Ворскли скористалася Зоря. Перемогу луганському колективу приніс результативний удар Юрі після передачі від Давида Фопала. Завдяки цьому успіху підопічні Юрія Вернидуба лише на одне очко відстають від полтавчан, які посідають третє місце.

Зоря - Верес 1:0
Гол: Юрі, 59

Зоря: Лунін - Тимчик (Харатін, 18), Сваток, Чечер, Чеберко (Луньов, 73) - Гордієнко, Андрієвський - Караваєв, Сілас (Фопала, 52), Громов - Юрі

Верес: Бандура - Сімінін, Адамюк, Приймак, Лук'янчук - Карасюк, Каленчук - Пепі (Морозенко, 53), Степанюк, Мягков - Жуліо Сезар (Микитин, 59)

Попереджені: Чечер, Юрі, Харатін, Кабаєв - Сімінін, Пепі, Мягков

Вилучений: Адамюк, 50 (пряма червона картка)

У нижній шістці Зірка перемогла вдома Олімпік, Чорноморець у гостях - Сталь, а ФК Олександрія на виїзді - Карпати. Завдяки цьому Чорноморець вибрався із зони вильоту.

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Раніше в 29-му турі української Прем'єр-ліги Шахтар переграв на виїзді Маріуполь з рахунком 1:0.