Динамо не втримало перемогу в Греції

16 лютого 2018, 00:05

Динамо зіграло внічию 1:1 на виїзді проти АЕКа в рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи.

Гості віддали супернику ініціативу на перших хвилинах. Тим дивніше було те, що саме вони відкрили рахунок у поєдинку на 19-й хвилині. Дерліс Гонсалес поборовся до кінця на фланзі, відібрав м'яч у оборонця господарів і покотив у центр штрафного, де ніхто не заважав Віктору Циганкову пробити у ворота.

Пропущений м'яч не особливо вплинув на грецьку команду, і до перерви та не змогла створити справжню гостроту біля воріт Дениса Бойко, який зіграв перший матч після повернення у Динамо.

Логічно, що в цій ситуації наставник АЕКа Маноло Хіменес зважився на заміни. Так, Лазарос Христодулопулос, який з'явився на полі, мав непоганий момент на 57-й хвилині, але пробив вище. У наступну третину години голкіпер гостей двічі рятував свій колектив від пропущених м'ячів.

Проте, Бойко не втримав свою рамку на замку за 10 хвилин до кінця основного часу, до чого призвела в тому числі і його помилка. Воротар пішов перехоплювати навіс, не дістав м'яч, і Астріту Айдаровічу, який вийшов на заміну, залишалося лише не промахнутися у порожні ворота.

У час, що залишився, АЕК намагався забити переможний м'яч, але не досяг успіху. Матч-відповідь відбудеться в Києві 22 лютого.

АЕК - Динамо 1:1

Голи: Айдаровіч, 80 - Циганков, 19

АЕК: Баркас - Гало, Враньєш, Ламбропулос, Бакакіс - Сімоеш, Галанопулос (Айдаревіч, 79) - Бакасетас, Лівая, Клонарідіс (Хрістодулопулос, 52) - Якумакіс (Араухо, 58)

Динамо: Бойко - Кенджера, Хачеріді, Кадар, Морозюк - Шепелєв, Буяльський - Циганков, Гармаш (Бєсєдін, 82), Дерліс Гонсалес - Мораес (Шапаренко, 90)

Попереджені: Лівая, Враньєш - Хачеріді, Гармаш, Шепелєв, Мораес