Українська Прем'єр-ліга. Динамо з незабитим пенальті втратило очки, Інгулець вдруге поспіль переміг і покинув зону вильоту — відео

26 листопада 2022, 16:20
Динамо вдома не змогло обіграти Металіст 1925 (Фото:ФК Динамо)

Відбулися два матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги.

Динамо несподівано вдома не змогла обіграти Металіст 1925, зігравши внічию 0:0. Київський клуб мав чудову нагоду здобути перемогу, проте на 43-й хвилині Циганков не реалізував пенальті.

Попри втрату очок Динамо випередило Зорю на одне очко та піднялося на третє місце, проте у луганського клубу ще матч у запасі

Динамівцям цього року залишається зіграти всього один матч — проти Металіста.

У ще одному матчі дня Інгулець завдяки голу Сітала на 13-й хвилині обіграв Верес з рахунком 1:0, здобувши другу перемогу поспіль, що дозволило клубу з Петрового покинути зону вильоту.

УПЛ

Раніше повідомлялося, що журналіст Дмитро Поворознюк розкритикував стан газону стадіону в Петровому перед матчем Інгулець — Верес.