Динамо обіграло Шахтар в останньому дербі сезону, Олімпік вийшов у Лігу Європи

26 травня 2017, 21:44
Київське Динамо обіграло донецький Шахтар з рахунком 3:2 у передостанньому турі чемпіонату України

Кияни відкрили рахунок на 20-й хвилині зусиллями Дениса Гармаша, на що Шахтар відповів швидко — Алан Патрік забив другий м'яч через кілька хвилин.

У другому таймі ситуація повторилася. Ярмоленко вивів Динамо вперед, Дентіньо рахунок зрівняв через кілька хвилин.

Вирішальним моментом матчу став другий гол Андрія Ярмоленка на 72-й хвилині, на нього Шахтар відповісти вже не зміг.

Шахтар — Динамо 2:3
Голи: Алан Патрік, 23, Дентіньо, 58 — Гармаш, 20, Ярмоленко, 52 (з пенальті), 71

Шахтар: Шахтар: Шевченко — Бутко, Кривцов, Ордець, Азеведо — Коваленко (Тайсон, 75), Танковский — Зубков (Марлос, 68), Дентіньо, Алан Патрік (Бернард, 84) — Феррейра

Динамо: Коваль — Віда, Кадар, Пантіч — Морозюк, Рибалка (Шепелєв, 62), Сидорчук, Антунеш (Очігава, 87) — Ярмоленко, Гармаш (Циганков, 62) — Бєсєдін

Попередження: Танковский, Марлос — Гармаш, Антунеш, Шепелєв

Також відбулося ще два матчі в чемпіонаті України. Зоря мінімально обіграла Чорноморець, а Олімпік зіграв внічию з Олександрією. Ця нічия дозволила Олімпіку гарантувати собі потрапляння у Лігу Європи. Команда розпочне свій шлях у єврокубку з третього кваліфікаційного раунду.

Олімпік – Олександрія 0:0

Олімпік: Махарадзе — Шестаков, Гришко, Іллой-Айет, Федорів — Брікнер, Богданов — Сергійчук, Поступаленко (Гошкодеря, 76), Моха (Немчанінов, 90) — Гринь (Матяж, 79)

Олександрія: Леванідов — Чеботаєв, Басов, Сімінін, Цуріков — Грицук, Запорожан, Огіря — Полярус, Паламар, Куліш

Попередження: Поступаленко — Куліш, Цуріков, Чеботаєв

Чорноморець — Зоря 0:1
Гол: Пауліньо, 1

Чорноморець: Безрук — Данченко, Азацький, Аблітаров, Третьяков – Ковалець, Андрієвський – Коркішко, Хобленко (Мусолітін, 74), Кабаєв — Барілко (Машнін, 46)

Зоря: Шевченко — Гордієнко, Пилявський, Чечер, Опанасенко — Гречишкін, Харатін (Любеновіч, 70) — Пауліньо, Ліпартія (Соболь, 66), Петряк — Бонавентура (Калитвинцев, 46)

Попередження: Ковалець, Андрієвський, Коркішко, Третьяков — Харатін, Бонавентура, Опанасенко, Чечер

Вилучення: Ковалець, 43 (друга жовта картка)