Динамо обіграло Шахтар в останньому матчі сезону

19 травня 2018, 21:45

Київське Динамо обіграло донецький Шахтар у заключному, 32-му, турі чемпіонату України з футболу.

"Гірники" достроково оформили чемпіонський титул в минулому турі, тому в цій грі виставили склад без кількох лідерів. Зокрема, у відпустку вже вирушили на батьківщину Тайсон і Фред.

Проте Шахтар міг відкривати рахунок вже на першій хвилині: Марлос просочився крізь центральну вісь оборони Динамо і з лінії штрафного майданчика пробив у кут - Бойко врятував свою команду. Уже в наступній гострій ситуації в матчі рахунок було відкрито. На 15-й хвилині Циганков навісив з кутового на Вербіча, а той головою потужно з рикошетом від газону послав м'яч під поперечину.

Шахтар відігрався менш ніж за 10 хвилин. Кадар схопив Кайоде за футболку в своєму штрафному, а Марлос впевнено реалізував пенальті.

Наприкінці першого тайму Динамо знову могло виходити вперед, і знову небезпека прийшла після кутового. Після удару Бесєдіна Шахтар врятувала поперечина.

Друга половина гри розпочалася в спокійному темпі і без небезпечних моментів. Динамо більше володіло м'ячем, і все ж змогло знайти шанс для того, щоб знову вийти вперед. Циганков віддав на вільне місце Кенджорі на фланг, той прострілив в один дотик у воротарський, а Хачолава зрізав м'яч в свої ворота. Після голу Динамо продовжувало володіти ініціативою і могло забивати і третій м'яч, але Шахтар кілька разів врятував П'ятов.

"Гірники" активізувалися тільки в останні 15 хвилин матчу, завантажуючи штрафний майданчик Динамо верховими передачами і прострілами, але відігратися так і не змогли.

Варто відзначити, що на останні хвилини гри Олександр Хацкевич випустив на поле легенду клубу Олега Гусєва, для якого ця гра стала останньою в кар'єрі.

2:1 - Динамо так і не дозволило Шахтарю обіграти себе в поточному сезоні Прем'єр-ліги. Кияни здобули над "Гірниками" три перемоги при одній нічиїй, але донецький клуб виграв як чемпіонат, так і Кубок України.

Динамо - Шахтар 2:1
Голи: Вербіч, 16, Хочолава, 55 (в свої ворота) - Марлос, 23 (з пенальті),

Динамо: Бойко - Кенджора, Бурда, Кадар, Миколенко - Буяльський (Сидорчук, 57), Гармаш - Циганков, Шапаренко (Гусєв, 74), Вербіч - Бесєдін

Шахтар: П'ятов - Додо, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі (Матвієнко, 46) - Степаненко, Коваленко (Веллінгтон Нем, 64) - Марлос, Патрік, Дентіньо (Феррейра, 82) - Кайоде

Попередження: Кенджора, Буяльський, Кадар, Сидорчук, Вербіч, Гармаш - Хочолава, Алан Патрік, Матвієнко, Ракицький, Додо, Веллінгтон Нем