Українська Прем'єр-ліга. Динамо вирвало скандальну перемогу над Олександрією, Шахтар розгромив ослаблений Маріуполь — відео

18 вересня 2021, 21:45

Відбулися чотири матчі восьмого туру української Прем'єр-ліги.

Донецький Шахтар не залишив шансів Маріуполю, обігравши його з рахунком 5:0.

У першому таймі у складі «гірників» відзначилися Сікан і Мудрик. У другій половині зустрічі у воротах Маріуполя побували ще три м’ячі — дубль оформив Судаков, ще один гол забив Тете.

Слід зазначити, що Маріуполь не зміг розраховувати в матчі на орендованих у Шахтаря гравців і вийшов на гру дублюючим складом.

Київське Динамо ледь не втратило очки в матчі з Олександрією, вирвавши перемогу на останніх хвилинах — 1:0.

На сьомій доданій хвилині до основного часу переможний гол з неоднозначного пенальті, призначеного за допомогою відеоповтору за падіння в чужому штрафному Гармаша після того, як його потягнули за футболку, забив Циганков.

У інших матчах дня Колос обіграв Інгулець з рахунком 2:0, а Дніпро-1 був сильнішим за Верес — 1:0.

flashscore.ua

Напередодні Десна драматично перемогла Рух (1:0) на своєму полі в стартовому турі восьмого туру української Прем'єр-ліги.