Динамо розгромило Олександрію у матчі української Прем'єр-ліги — відео

7 червня 2020, 19:00

Київське Динамо розгромило Олександрію з рахунком 5:1 у матчі 25 туру української Прем'єр-ліги у чемпіонській групі.

Уже до 20-ї хвилини матчу Динамо впевнено вело в рахунку 2:0. На 14-й хвилині Паньків парирував удар Буяльського з пенальті, але півзахисник не виключився з боротьби та замкнув простріл Кендзьори, який зіграв на підхопленні. Уже через шість хвилин Динамо отримало право на пробиття ще одного пенальті, яке цього разу впевнено реалізував Русин.

Секундна стрілка зробила всього 11 обертів, як арбітр призначив третє пенальті у матчі - тепер уже у ворота київської команди. До м’яча підійшов Гречишкін та не залишив шансів голкіперу, потужно пробивши під перекладину.

У другому таймі Миколенко забив третій гол у ворота Олександрії, після чого гра у гостей розклеїлася і вони пропустили ще два м’ячі у свої ворота. Спочатку де Пена замкнув простріл на дальній стійці, а потім Буяльський точним ударом метрів з 14-ти у кут воріт оформив дубль та поставив крапку у матчі.

Таким чином, Динамо набрало 49 очок та поділяє із Зорею другу сходинку чемпіонату.

Динамо — Олександрія — 5:1
Голи: Буяльський, 14, 83, Русин, 20 (пен), Миколенко, 65, де Пена, 81, — Гречишкін, 31 (пен)

Динамо: Бойко — Кендзьора (Беніто, 85), Кадірі, Шабанов, Миколенко — Сидорчук — Цітаішвілі (Караваєв, 63), Андрієвський (де Пена, 62), Шепелев, Буяльський (Дуелунд, 84) — Русин (Соль, 74)

Олександрія: Паньків — Пашаєв, Дубра, Бухал, Мірошніченко — Ковалець (Грицук, 70), Гречишкін, Банада (Гордієнко, 59) — Лучкевич, Сітало (Безбородько, 69), Третьяков (Шастал, 79)

Попередження: Сидорчук, Кадірі, Шепелєв, Андрієвський — Дубра, Банада

Вилучення: Дубра, 55