Українська Прем'єр-ліга. Динамо відірвалось від Шахтаря, Мілевський невдало дебютував у новому клубі - відео

13 лютого 2021, 19:01

Відбулися три матчі 14 туру української Прем'єр-ліги.

Нова команда Артема Мілевського закарпатський Минай у дебютному матчі нападника вдома поступилася Львову з рахунком 1:2. На дубль Альваро Тавареша Минай відповів влучним ударом Антона Шиндера.

Мілевський вийшов у стартовому складі і був замінений на 59-й хвилині.

Луганська Зоря розпочала другу частину сезону з перемоги над прямим конкурентом чернігівською Десною. Дублем у складі Зорі відзначився Олександр Гладкий, а у Десни відзначився Андрій Тотовицький.

Київське Динамо здобуло вольову перемогу над донецьким Олімпіком з рахунком 3:1 та зміцнив лідерство в чемпіонаті, відірвавшись від Шахтаря на чотири очки.

Кияни першими пропустили уже на 20-й хвилині, однак ще у першому таймі Артем Бєсєдін зрівняв рахунок. Наприкінці матчу Віталій Буяльский вивів киян вперед, а на 90-й хвилині Бєсєдін оформив дубль, поставивши крапку в матчі.

Голи: Бєсєдін, 30, 90, Буяльський, 78 — Альваренга, 20
Вилучення: Фомакванг, 77, Лебеденко, 90 (обидва — Олімпік)

УПЛ

Ще один матч 14 туру УПЛ Колос — Шахтар перенесли через негоду на завтра, 14 лютого.