Динамо перемогло Чорноморець, але не змогло вийти на друге місце. Результати матчів чемпіонату України - відео

3 грудня 2018, 21:05

Відбулись два заключні матчі 17 туру української Прем'єр-ліги.

У першому матчі дня Олександрія на виїзді здолала Ворсклу 1:0. Автором переможного голу у складі гостей став Кирило Ковалець, який відкрив рахунок у матчі уже на 4-ій хвилині.

Точний постріл Ковальця на початку матчу став єдиним матчі та приніс Олександрії третю перемогу поспіль. Загалом серія Олександрії без поразок нараховує 7 матчів. Перемога дозволила Олександрії залишитись на другому місці, випереджаючи Динамо на одне очко.

У ще одному матчі дня Динамо у Києві з впевненим рахунком 2:0 перемогло одного з аутсайдерів чемпіонату України - одеський Чорноморець.

Обидва голи були забиті з пенальті. Спочатку з 11-метрів був точним Віктор Циганков, а у другому таймі пенальті реалізував Артем Бесєдін.

Ворскла - Олександрія - 0:1
Гол: Ковалець, 4

Ворскла: Шуст - Пердута, Чеснаков, Чижов, Артур - Сапай (Сергійчук, 59), Скляр, Габелок (Карека, 81), Саків - Кулач - Коломоєць (Ребенок, 75)

Олександрія: Паньків - Микицей, Шендрик, Бондаренко, Цуріков - Гречишкін (Задерака, 74), Банада - Ковалець (Довгий, 84), Шастал (Протасов, 66), Запорожан - Сітало

Попередження: Артур, Чеснаков, Сапай, Пердута, Скляр, Кулач - Микицей, Банада, Ковалець

Огляд матчу

Динамо - Чорноморець - 2:0
Голи: Циганков, 21 (пен), Бесєдін, 61 (пен)

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко - Шепелев, Че Че (Сидорчук, 62) - Циганков, Шапаренко (Дуелунд, 81), Сідклей (Бесєдін, 46) - Вербіч

Чорноморець: Кожухар - Рижук, Грачов, Міщенко, Трубочкін (Татарков, 80) - Мусолітін (Хамелюк, 90), Бабенко - Норенков, Семенів, Чорній - Коваль

Попередження: Бесєдін, Сидорчук, Шабанов, Циганков - Норенков, Грачов, Семенів, Мусолітін, Коваль

Гол Циганкова

Гол Бесєдіна

Таблиця сайту УПЛ

Минулого тижня Динамо обіграло Астану в 5 турі Ліги Європи і забезпечило собі перше місце в групі.