Динамо перемогло Маріуполь і наблизилось до Шахтаря - відео

26 вересня 2018, 19:06

Київське Динамо впевнено переграло Маріуполь з рахунком 2:0 у перенесеному матчі четвертого туру чемпіонату України.

Матч повинен був відбутися 11 серпня, але через участь обох команд у єврокубках виник дуже щільний графік і зустріч довелося перенести.

Динамівці відкрили рахунок у дебюті зустрічі. Вже на 7-ій хвилині Вербіч головою переправив м'яч у сітку після розіграшу кутового. У середині першого тайму захисник Маріуполя Сергій Яворський зіграв рукою у власному штрафному і заробив пенальті, який вдало реалізував Віктор Циганков.

Перемога дозволила Динамо скоротити відрив від Шахтаря до чотирьох очок. Маріуполь перебуває у нижній частині турнірної таблиці, займаючи дев'яту сходинку.

У наступному турі чемпіонату України Динамо зіграє проти Арсенала-Київ, а Маріуполь гостюватиме в Одесі, де зустрінеться з Чорноморцем.

Маріуполь - Динамо - 0:2

Голи: Вербіч, 7, Циганков, 24 (пен)

Гол Вербіча

Гол Циганкова

Турнірне становище

Таблиця сайту MyScore.com.ua

У минулому турі чемпіонату України Динамо розгромило Десну 4:0, а Маріуполь з рахунком 1:0 переміг Олександрію.