Динамо перемогло Шахтар і стало лідером чемпіонату України

3 серпня 2018, 21:29

Київське Динамо з мінімальним рахунком 1:0 обіграло донецький Шахтар у 3 турі української Прем'єр-ліги.

Команди розпочали матч дуже обережно і практично не створили жодного небезпечного моменту в першому таймі. Все змінилося на 65-ій хвилині, коли півзахисник Динамо Вербіч відкрив рахунок. Словенець відгукнувся на подачу зі штрафного у виконанні Циганкова і пробив головою у ближній кут - Пятов міг врятувати, але мяч прослизнув у нього під руками.

Шахтар після пропущеного голу активізувався і мав кілька непоганих нагод зрівняти рахунок. Один з найнебезпечніших моментів біля воріт Динамо виник наприкінці матчу, коли Алан Патрік потужно зльоту приклався до м'яча, але той просвистів біля штанги.

Динамо таки довело матч до логічного завершення і набрало 9 очок, очоливши турнірну таблицю УПЛ.

Динамо - Шахтар 1:0

Гол: Вербич, 65

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Морозюк - Сидорчук (Андрієвський, 72), Шепелев (Гармаш, 63) - Циганков, Буяльський (Че Че, 82), Вербич - Бесєдін.

Шахтар: Пятов - Данченко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко (Фернандо, 76), Патрік - Марлос, Коваленко (Майкон, 90), Тайсон (Тотовицький, 84) - Мораес.

Попередження: Буяльський - Хочолава, Ісмаїлі, Степаненко.