Динамо пробилось в раунд плей-офф Ліги чемпіонів

14 серпня 2018, 22:19

Київське Динамо обіграло празьку Славію з Рахунком 2:0 і за підсумками двох матчів пройшло до раунду плей-офф Ліги чемпіонів.

Київське Динамо активно розпочало матч і це принесло свої плоди вже в самому дебюті зустрічі. На 11-ій хвилині Циганков зробив навісу штрафний, а там вдало зіграв Вербіч, який випередив захисників і в один дотик відправив мяч у сітку. Уже через кілька хвилин Вербіч міг робити дубль і подвоювати перевагу, однак його удар з ближнього кута витягнув голкіпер Славії Коларж. Славія не знітилась і провела дуже потужну кінцівку другого тайму, але кияни витримали натиск і пішли на перерву за мінімальної переваги.

Початок другого тайму також активніше почала чеська команда, але так і не знайшла прогалини в захисті київської команди. Натомість Динамо зловило Славію на контратаці і практично вбило інтригу в матчі. На 74-ій хвилині Циганков віддав хорошу передачу на Бєсєдіна, який вийшов на ударну позицію і технічно перекинув голкіпера Славії. Динамо довело матч до логічного завершення і отримало путівку в раунд плей-офф Ліги чемпіонів, де його чекає переможець пари Аякс - Стандард.

Динамо - Славія 2:0

Голи: Вербіч, 11, Бєсєдин, 74.

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда (Шабанов, 75), Кадар, Піваріч - Сидорчук, Гармаш - Циганков (Морозюк, 90+1), Шепелєв (Буяльський, 88), Вербіч - Бєсєдин.

Славія: Коларж - Цоуфал, Делі, Нгаду-Нгаджи, Боріл - Соучек, Гушбауер (Фрідріх, 84) - Стох, Сікора, Змргал (Балута, 68) - Тецл (Шкода, 75).

Попередження: Гушбауер, Коварж, Боріл, Цоуфал, Фрідріх.

Перший матч між Славією та Динамо в Чехії завершився нічиєю 1:1.