Динамо перервало серію без перемог розгромом аутсайдера чемпіонату України

11 серпня 2017, 21:03
Київське Динамо розгромило кропивницьку Зірку з рахунком 3:0 в першому матчі п'ятого туру чемпіонату України з футболу

Перший тайм обійшовся без забитих м'ячів, хоча Динамо володіло перевагою і створило кілька небезпечних моментів біля воріт Євгена Паста.

Початок другого тайму ознаменувався голом Динамо: Мбокані скористався скидкою Гармаша і перекинув воротаря. Другий гол кияни забили з пенальті: Ярмоленко чітко пробив з 11-метрової позначки після фолу на Дерлісі Гонсалесі.

Через три хвилини Ярмоленко оформив дубль, забивши на цей раз з гри.

Після цієї перемоги Динамо збільшило свій відрив від Шахтаря в турнірній таблиці до чотирьох очок, але "Гірникам" в цьому турі ще належить зіграти з Олександрією.

Динамо - Зірка 3:0

Голи: Мбокані, 48, Ярмоленко, 76 (з пенальті), 78

Динамо: Коваль - Морозюк, Хачеріді (Гармаш, 46), Кендзьора, Кадар - Сидорчук, Буяльський - Циганков (Шепелєв, 77), Ярмоленко, Гонсалес - Мбокані (Кравець, 81).

Зірка: Паст - Полегенько, Фатєєв, Ковальов, Пепе, Цюпа (Оганесян, 64) - Драченко, Загальский, Дришлюк (Кастельс, 84) - Чичиков (Прядун, 61), Есеола.

Попередження: Шепелєв - Цюпа

Турнірне становище

42323
42323 Фото:

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Нагадаємо, в минулому турі чемпіонату України Динамо не змогло обіграти Ворсклу, не забивши при цьому в порожні ворота.