Динамо перемогло Шахтар і вийшло в чвертьфінал Кубка України

30 жовтня 2019, 22:15

У матчі 1/8 фіналу Кубка України Динамо на своєму полі з рахунком 2:1 обіграло Шахтар і вийшло в наступний раунд.

Господарі з перших хвилин не дозволяли гостям будувати свої атакуючі дії, хоча на 20-й хвилині «Гірники» могли вийти вперед, але Кендзьора заблокував удар Тайсона.

Минуло три оберти секундної стрілки, і вже київська команда повела в рахунку. Сидорчук по ефектній траєкторії пробив здалеку і влучив у верхній кут воріт — П’ятов лише поглядом супроводжував м’яч.

Після цього і так напружена гра стала ще більш впертою. Як результат, Ісмаїлі втрачав свідомість, а Степаненко и Сидорчук розбили один одному голови.

Наприкінці гри арбітр показав пряму червону картку Шепелєву за те, що той пішов прямою ногою ззаду в ноги Тайсону, після чого Степаненко на 90+2-й хвилині видовищним ударом з-за меж штрафного з льоту перевів гру в додатковий час.

На його початку склади зрівнялися, коли автор голу в Шахтаря збив ззаду Вербича та отримав вилучення з поля. Це дозволило Динамо знайти свій шанс забити, коли голом відзначився Попов після подачі де Пени з кутового.

Динамо — Шахтар 2:1

Гол: Сидорчук, 22, Попов, 112 — Степаненко, 90+2

Динамо: Бущан — Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко — Шепелєв, Сидорчук — Караваєв, Циганков, Вербич (де Пена, 103) — Бєсєдін (Гармаш, 90+3).

Шахтар: П’ятов — Болбат (Додо, 53), Кривцов (Хочолава, 46), Матвієнко, Ісмаїлі - Коваленко, Степаненко — Марлос (Маркос Антоніо, 100), Тайсон, Коноплянка (Дентіньо, 73) — Мораес.

Попереджені: Кендзьора, Миколенко, Сидорчук, де Пена, Шабанов — Степаненко, Коваленко, Дентіньо, Тайсон

Вилучені: Шепелєв, 89 — Степаненко, 94