Динамо посунули з другого місця, Чорноморець програв вшосте поспіль. Результати матчів чемпіонату України - відео

10 листопада 2018, 21:38

Відбулись чотири матчі 15 туру чемпіонату України з футболу.

У стартовому матчі туру Львів розійшовся миром з донецьким Олімпіком. Львів'яни першими відкрили рахунок - на 27-ій хвилині Тейлор вирвався на побачення з голкіпером і не залишив тому шансів, точно пробивши низом. Гості відігрались на 63-ій хвилині, коли Шиндер отримав пас у штрафному та з близкьої відстані потужно пробив під поперечку. Після цього обидві команди мали непогані шанси вийти вперед, але забити нікому так і не вдалося.

Інша львівська команда - Карпати - на виїзді програла луганській Зорі. На гол Хомченовського на 16-ій хвилині Карпати відповіли красивим ударом Шведа здалеку на 34-ій хвилині. Однак Карпатам не вдалося здобути позитивний результат в матчі. За 20 хвилин до завершення основного часу матчу Гордієнко забив переможний м'яч, замкнувши навіс з кутового.

Чернігівська Десна вдома впевнено перемогла аутсайдера українського Прем'єр-ліги одеський Чорноморець з рахунком 2:0. Голами в складі чернігівської команди відзначились Безбородько та Фаворов. Чорноморець зазнав шостої поспіль поразки в чемпіонаті України.

У заключному матчі дня Олександрія перемогла Арсенал-Київ з рахунком 3:0 та як мінімум до завтра вийшла на другу сходинку турнірної таблиці, обійшовши київське Динамо.

Львів - Олімпік - 1:1

Голи: Тейлор, 27 - Шиндер, 63

Львів: Сарнавський, Парамонов, Борзенко, Голіков (Янчак, 89), Тейлор, Жонатан Ліма, Мартан, Рафаел Сабіно, Адам'юк, Араужо (Приймак, 59), Жуліо Сезар

Олімпік: Махновський, Гришко, Вакуленко (Тейшейра, 58), Немчанінов, Кравченко, Гай, Ксьонз, Політило, Зубейко, Балашов, Шиндер (Білоног, 90)

Попередження: Мартан, 14, Голіков, 24, Борзенко, 42, Жуліо Сезар, 51, Рафаел Сабіно, 52 - Політило, 38, Кравченко, 76

Зоря - Карпати - 2:1

Голи: Хомченовський, 16, Гордієнко, 70 - Швед, 34

Зоря: Луїс Філіпе, Вернидуб, Гордієнко, Сваток, Тимчик, Майборода (Громов, 57), Хомченовський, Сілас (Харатін, 77), Караваєв, Арвеладзе (Ледньов, 86), Михайличенко

Карпати: Шевченко, Ковтун, Мірошниченко, Лебеденко, Карраскаль (Мякушко, 77), Бородай, Швед (Варгас, 81), Кльоц, Гуцуляк, Понде, Ді Франко (Гуйє, 89)

Попередження: Понде, 50, Сілас, 66, Мірошниченко, 68, Карраскаль, 76, Харатін, 90