Динамо перервало безвиграшну серію в матчі з Мальме

19 вересня 2019, 21:48

У першому турі групового етапу Ліги Європи Динамо на своєму полі перемогло Мальме з рахунком 1:0 і перервало свою безвиграшну серію в шість матчів.

Гра пройшла під диктовку господарів поля, але довгий час їм не вистачало точності в передачах в останній третині поля. Проте, у Вербича та Буяльського (двічі) все-таки були можливості відкрити рахунок до перерви.

У другому таймі київська команда посилила тиск на ворота суперника, в результаті чого з’явилося більше справжніх моментів для того, щоб забити.

Найбільш вигідний шанс відзначитися втратив Буяльський, вийшовши один на один із воротарем шведів Даліном, після чого той парирував ще й удар партнера по своїй рамці.

І все ж, півзахисник Динамо отримав ще одну можливість забити, і на цей раз її використав: Шепелєв вивів партнера на ударну позицію, а той пробив точно в сітку.

Мальме майже відразу ж міг відновити рівновагу, проте Антонссон не зумів влучити в лівий верхній кут ударом з льоту.

Динамо — Мальме 1:0

Гол: Буяльський, 84