Динамо припинило сезон в єврокубках після поразки від Лаціо

15 березня 2018, 22:00

Динамо програло Лаціо у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи з рахунком 0:2 і припинило боротьбу в єврокубках цього сезону.

Оскільки в першому поєдинку на виїзді київський клуб здобув результативну нічию 2:2, для виходу в чвертьфінал його влаштовував мирний результат із рахунком 0:0 або 1:1.

Підопічні Олександра Хацкевича з перших хвилин діяли від оборони, але пропустили на 23-й хвилині. Це Лукас Лейва після подачі кутового випередив Володимира Шепелєва та Дениса Бойка, який помилився на виході, і головою забив у порожні ворота.

Господарі спробували відповісти, і найбільш реальний момент до перерви змарнував Віктор Циганков, коли ударом з-за меж штрафного пробив вище. І все-таки ближче до взяття воріт були гості, але не зуміли ще раз пробити воротаря суперника.

На 51-й хвилині римському колективу не вдалося вразити навіть порожню рамку - Патрік не зміг вразити ціль. За це Динамо було винагороджено двома шансами зрівняти рахунок, проте, Дьємерсі Мбокані, який вийшов на заміну, просто заплутався в своїх ногах після того, як практично вийшов один на один, а інший гравець, який з'явився в другому таймі, Дерліс Гонсалес, не влучив у ворота.

Покарання відбулося на 83-му обороті секундної стрілки, і знову після кутового. Луїс Альберто виконав стандарт, Луїс Феліпе скинув м'яч головою далі, а Стефан де Врей замкнув передачу.

Забити бодай один м'яч Динамо так і не вдалося - 0:2.

Динамо - Лаціо 0:2 (перший матч - 2:2)
Голи: Лукас, 23, де Врей, 83

Динамо: Бойко - Кенджера, Бурда, Кадар (Шабанов, 46), Піваріч - Шепелєв, Буяльський - Морозюк (Гонсалес, 59), Мораес, Циганков - Бєсєдін (Мбокані, 70)

Лаціо: Стракоша - Л. Феліпе, де Врей, Раду - Патрік (Марушич, 72), Пароло, Лукас Лейва, Альберто, Луліч (Лукаку, 69) - Андерсон, Іммобіле (Кайседо, 83)

Попереджені: Мораес, Шабанов, Буяльський - Луїс Феліпе, Стракоша