Динамо продовжило безвиграшну серію, Зоря і Олександрія видали результативну нічию. Результати матчів чемпіонату України

29 жовтня 2017, 21:38
Сьогодні, 29 жовтня, були зіграні поєдинки 14-го туру УПЛ

Динамо в п'ятий раз поспіль не змогло здобути перемогу і не скористалося осічкою Шахтаря, щоб скоротити відставання. На цей раз кривдником киян стали львівські Карпати.

Хоча починалося все добре - вже на 12-й хвилині Віда відкрив рахунок в поєдинку. Карпати не створювали великої кількості моментів, але на допомогу прийшов стандарт. Сергій Мякушко метрів з 40 забив неймовірний за красою м'яч, зрівнявши рахунок і здобувши для Карпат нічию - вже сьому в сезоні.

Карпати - Динамо 1:1

Голи: Мякушко, 55 - Віда, 12

Карпати: Підківка - Федецький, Нестеров, Лобай, Мірошниченко - Мякушко, Голодюк, Тіссоне, Гуцуляк - Гладкий (Акулінін, 73), Карраскаль (Ді Франко, 60).

Динамо: Коваль - Піваріч, Віда, Кадар, Кандзера - Корзун, Буяльський (Мораес, 61), Гармаш, Морозюк (Бесєдін, 72) - Мбокані (Шепелєв, 85), Кравець

Олександрія зуміла здобути нічию з Зорею, програючи по ходу матчу 0:2.

Перший тайм був повністю за луганчанами - зусиллями Юрі та Громова Зоря повела 2:0. Але в другому таймі олександрійці зібралися і змогли відіграти відставання - постаралися Старенький і Бондаренко.

Півзахисник Олександрії Паламар отримав другу жовту на 80-й хвилині і покинув поле, але це не допомогло Зорі здобути перемогу. Найреальніший шанс був у Караваєва, але після його удару м'яч влучив у поперечину.

Зоря - Олександрія 2:2

Голи: Юрі, 11, Громов, 33 - Старенький, 53, Бондаренко, 70.

Зоря: Лунін - Опанасенко, Сваток, Гречишкін, Гордієнко - Андрієвський - Караваєв, Харатін (Бабенко, 73), Сілас (Любенович, 59), Громов - Юрі.

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Гітченко, Бондаренко, Бацула - Чеботаєв (Каленчук, 43, Басов, 87), Запорожан - Старенький, Грицук (Козак, 84) - Пономар, Сітало.