Динамо програло Зорі, Шахтар не зміг обіграти Олімпік. Результати неділі в чемпіонаті України

21 травня 2017, 21:51
21 травня відбулися чотири матчі 30-го туру чемпіонату України з футболу

В першій шістці чемпіонату України відбулося три матчі. Олімпік, який бореться за місце в Лізі Європи, втретє в сезоні зіграв внічию з Шахтарем. "Гірники", які достроково оформили чемпіонство, вийшли на цей матч резервним складом і пропустили в самому дебюті поєдинку - відзначився Михайло Сергійчук.

У другому таймі Шахтар після голу Бутка зрівняв рахунок, але вирвати перемогу не зміг. Олімпік набрав важливе турнірне очко і закріпився на четвертому місці в турнірній таблиці.

Шахтар - Олімпік 1:1

Голи: Бутко, 50 - Сергійчук, 12

Шахтар: Каніболоцький - Бутко, Кривцов, Ордець, Азеведо - Танковський, Малишев (Коваленко, 75) - Патрік (Марлос, 65), Зубков, Дентіньо (Тайсон, 65) - Бланко-Лещук

Олімпік: Махарадзе - Шестаков, Гришко, Іллой-Айєт, Немчанінов - Богданов, Брікнер - Моха, Поступаленко (Цимбалюк, 73), Гемега (Олійник, 59) - Сергійчук (Гошкодеря, 81)

Попередження: Ордець, Кривцов, Азеведо, Бутко - Шестаков

Динамо вдруге в сезоні програло луганській Зорі. У матчі, який для киян не мав ніякого значення, саме вони відкрили рахунок - відзначився Микола Морозюк. Зоря продовжує боротися в чемпіонаті за бронзові медалі, тому не мала наміру миритися з таким результатом і зрівняла рахунок через 20 хвилин зусиллями В'ячеслава Чечера.

У другому таймі Бонавентуре вивів Зорю вперед, а Форстер не скористався шансом реалізувати пенальті. Однак Динамо до кінця зустрічі так і не змогло зрівняти рахунок і програло вже свій третій матч поспіль з урахуванням фіналу Кубка України.

Динамо – Зоря 1:2

Голи: Морозюк, 19 — Чечер, 37, Бонавентуре, 57

Динамо: Коваль — Бурда, Віда, Очігава (Бесєдін, 76) — Морозюк, Буяльський, Шепелєв (Рибалка, 64), Антунеш — Циганков (Ярмоленко, 64), Гонсалес — Яремчук

Зоря: Шевченко — Опанасенко, Чечер, Форстер, Гордієнко — Гречишкін, Харатін (Бабенко, 82) — Петряк (Безбородько, 88), Ліпартія (Любеновіч, 65), Пауліньо — Бонавентуре

Попередження: Очігава — Форстер, Гречишкін, Петряк, Любеновіч, Бабенко

На 75-й хвилині поєдинку Форстер не зумів реалізувати пенальті (воротар)

Ще в одному матчі ігрового дня у верхній шістці Олександрія і Чорноморець розділили очки і в останніх двох турах розіграють між собою останню путівку в Лігу Європи.

Олександрія — Чорноморець 1:1

Голи: Грицук, 77 (з пенальті) — Коркішко, 73

Олександрія: Леванідов — Грицук, Чеботаєв (Прийомов, 69), Басов, Гітченко — Банада, Запорожан — Цуріков, Паламар (Чантурішвілі, 80), Полярус — Куліш

Чорноморець:
Безрук — Люлька, Азацький, Аблітаров, Каплієнко — Ковалець, Андрієвський — Третьяков (Машнін, 46), Коркішко (Мусолітін, 89), Данченко — Хобленко (Кабаєв, 81)

Попередження: Запорожан, Гітченко — Каплієнко, Люлька

Вилучення: Каплієнко, 25

У другій шістці чемпіонату України в рамках недільного ігрового дня відбувся один матч, в якому Ворскла обіграла на виїзді Карпати з рахунком 1:0. Єдиний м'яч у другому таймі на свій рахунок записав В'ячеслав Шарпар.

Набрані три очки дозволили Ворсклі піднятися на сьоме місце у турнірній таблиці. Карпати залишилися на десятій сходинці, випереджаючи Дніпро, який знаходиться в зоні вильоту, на два очки.

Карпати - Ворскла 0:1

Гол: Шарпар, 57

Карпати: Боровик - Мірошниченко, Дитятьєв, Нестеров, Матвієнко - Ксьонз (Шина, 67), Кльоц, Голодюк (Чачуа, 67), Гуцуляк (Лобай, 83) - Худоб'як, Гладкий

Ворскла: Шуст - Пердута, Чижов, Даллку, Ребенок - Скляр, Ткачук (Мякушко, 65) - Кравченко, Шарпар, Одарюк (Загорулько, 74) - Хльобас (Саків, 90+2)

Попередження: Гуцуляк, Кльоц - Скляр, Шарпар, Пердута