Динамо програло Олександрії та втратило друге місце. Результати матчів чемпіонату України - відео

25 листопада 2018, 21:55

У неділю, 25 листопада, відбулись заключні три матчі 16 туру української Прем'єр-ліги.

Київське Динамо несподівано програло на виїзді Олександрії та поступилось другим місцем у турнірній в таблиці.

Господарі відкрили рахунок дуже швидко. Уже на 4-ій хвилині Цуріков в один дотик замкнув навіс з правого флангу, пробивши точно в кут. Олександрія мала кілька нагод, аби подвоїти перевагу, але натомість пропустила на 33-ій хвилині від Вербіча, який головою відправив мяч у сітку.

У другому таймі Олександрія отримала шанс на пенальті, який вдало реалізував Запорожан. Цей гол виявився переможним для господарів, які обійшли Динамо у турнірній таблиці та вийшли на друге місце.

У інших двох матчах чемпіонату України Зоря не зуміла перемогти Олімпік і вийти у верхню шістку турнірної таблиці, а Чорноморець у битві аутсайдерів з рахунком 2:1 здолав Арсенал-Київ.

Олімпік - Зоря - 1:1

Голи: Балашов, 59 (пен.) – Вернидуб, 50

Олімпік: Махновський, Зубейко (Тейшейра, 61), Кравченко, Гришко, Вакуленко, Гай (Дегтярьов, 77), Є. Пасіч, Політило (Цимбалюк, 66), Ксьонз, Балашов, Шиндер

Зоря: Луїс Філіпе, Вернидуб, Гордієнко, Сваток, Тимчик (Луньов, 34), Майборода (Громов, 46), Хомченовський, Сілас, Караваєв, Арвеладзе (Харатін, 61), Михайличенко

Попередження: Тейшейра, 84, Дегтярьов, 88, Шиндер, 89, Балашов, 90+3 - Михайличенко, 56