Динамо програло останній матч у 2018 році

13 грудня 2018, 22:11

Динамо з рахунком 0:1 поступилося на своєму полі Яблонцю в заключному поєдинку групового раунду Ліги Європи та в 2018 році загалом.

Господарі поля краще суперника почали матч, але несподівано пропустили на 10-й хвилині. Це Мартін Долежал головою замкнув подачу з кутового на дальній стійці, потрапивши точно в сітку.

Забитий м'яч додав сил гостям, які мали ще кілька нагод відзначитися голом до перерви. В одному епізоді арбітр не побачив чистий пенальті, коли воротар київської команди Георгій Бущан збив у власному штрафному того ж Долежала.

Перерва дала можливість Динамо перегрупуватися й вийти з кращим настроєм на поле. Підопічні Олександра Хацкевича домінували на полі, але так і не зуміли підібрати ключі до чужих воріт.

Двічі забити міг Беньямін Вербіч, але його удари або не потрапляли в рамку, або були заблоковані опонентом. Крім того, в стійку влучив Артем Бєсєдін після прострілу Георгія Цитаішвілі, який вдало вийшов на заміну.

У підсумку Динамо не змогло врятуватися від поразки, що не завадило команді втримати перемогу в своїй групі та вийти до 1/16 фіналу Ліги Європи, куди вона пробилася ще за підсумками п'ятого туру.

Динамо - Яблонець 0:1
Гол: Долежал, 10

Динамо: Бущан - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Сидорчук, Шепелєв - Циганков, Шапаренко (Цитаішвілі, 60), Вербіч - Бєсєдін (Дуелунд, 66 (Андрієвський, 75)

Яблонець: Груби - Голеш, Говорка, Лішка, Ганоусек - Травнік, Кратохвіл (Бржечка, 89), Хюбшман, Йововіч (Соболь, 79) - Храмоста (Акоста, 70) - Долежал

Попереджені: Кадар, Вербіч - Долежал, Говорка, Голеш