Динамо програло Зорі і опустилося на четверте місце української Прем'єр-ліги

8 грудня 2019, 18:59

У матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги Динамо з рахунком 1: 2 програло на своєму полі Зорі і поступилося їй другим місцем, а також третім — Десні.

Гості з перших хвилин встановили свою перевагу на полі і, втративши момент для взяття воріт, відкрили рахунок на 6-й хвилині. Громов відпасував на Михайличенка, той обіграв Попова і пробив точно в сітку.

Після цього луганська команда могла збільшити свою перевагу, але пропустила на 22-й хвилині, коли Кендзьора навісив з правого флангу, а Вербич головою відправив м’яч у сітку.

На 36-му оберті секундної стрілки вже київський колектив міг вийти вперед, але після удару Бєсєдіна суперника врятувала перекладина.

На початку другого тайму Динамо залишилося в меншості після вилучення Кадара за друге попередження — захисник збив Громова.

На 56-й хвилині Зоря змогла знову повести в рахунку. Хомченовський на замаху прибрав Кендзьору після дальньої передачі і другим дотиком пробив у ближній кут.

У час, що залишився обидві команди втратили моменти, де ще по разу за них заступилися поперечини воріт, але рахунок так і не змінився — 1:2.

Динамо — Зоря 1:2

Голи: Вербич, 22 — Михайличенко, 6, Хомченовський, 56

Динамо: Бойко — Караваєв, Кадар, Попов, Кендзьора — Буяльський, Сидорчук, Шапаренко (Шабанов, 57) — Циганков, Бєсєдін (Де Пена, 65), Вербич

Зоря: Шевченко — Тимчик, Абу Ханна (Арвеладзе, 75), Чеберко, Михайличенко (Вернидуб, 58) — Іванисеня (Луньов, 80) — Кочергін, Юрченко, Хомченовський — Кабаєв, Громов

Попереджені: Кадар, Сидорчук — Чеберко, Хомченовський

Вилучений: Кадар, 52 (друга жовта картка)