Динамо розгромило Карпати, Шахтар вирвав перемогу в компенсований час. Результати суботи в чемпіонаті України

29 липня 2017, 21:34
29 липня відбулося три матчі третього туру чемпіонату України з футболу

Ігровий день відкрився матчем в Дніпрі, де на стадіоні Метеор Сталь приймала донецький Шахтар. "Сталевари" несподівано відкрили рахунок у цій зустрічі - Кузик вирвався на побачення з П'ятовим і перекинув воротаря збірної України.

Шахтар зумів відігратися на останній хвилині першого тайму, коли Тайсон скористався передачею Ісмаїлі і пробив Пенькова.

Весь другий тайм Шахтар безуспішно атакував ворота суперника, але все ж вирвав перемогу в компенсований час - відзначився Густаво Бланко Лещук.

2:1 - дуже складні три очки для Шахтаря, який наздогнав свого сьогоднішнього суперника в турнірній таблиці.

Сталь - Шахтар 1:2

Голи: Кузик, 9 - Тайсон, 45, Бланко Лещук, 90 + 5

Сталь: Пеньков - Тимчик, Грачов, Данієлян, Михайличенко - Якимів (Костенко, 74), Г.Малакян - Мисик (Копитов, 87), Е.Малакян, Кузик - Щебетун (Книш, 43)

Шахтар: П'ятов - Срна, Кривцов, Ракицький (Коваленко, 66), Ісмаїлі - Фред, Степаненко, Марлос, Тайсон (Бланко Лещук, 85), Бернард (Дентіньо, 74) - Феррейра

Попередження: Тимчик, Даніелян - Ракицький, Тайсон, Степаненко, Кривцов, Фред, Дентіньо, Марлос

Вилучення: Даніелян, 90+8

Динамо здобуло третю перемогу поспіль в новому чемпіонаті України, не залишивши шансів в домашньому поєдинку львівським Карпатам. У першому таймі рахунок відкрив Віталій Буяльський, а в другій половині зустрічі кияни буквально знищили свого суперника, відправивши у ворота Мисака ще чотири м'ячі. Хет-трик на свій рахунок записав Циганков, ще один гол забив Мбокані.

5:0 - Динамо набрало дев'ять з дев'яти очок на старті сезону і стало одноосібним лідером чемпіонату України.

Динамо - Карпати 5: 0

Голи: Буяльський, 9, Циганков, 55, 62, 83, Мбокані, 59

Динамо: Рудько - Віда, Хачеріді, Кадар, Кендзьора - Шепелєв (Бесєдін, 76), Циганков, Корзун, Буяльський - Мбокані (Кравець, 63), Ярмоленко (Гусєв, 67)

Карпати: Мисак - Лебеденко (Бусько, 88), Мірошниченко, Лобай, Нестеров - Чачуа (Ді Франко, 65), Худоб'як (Аркес, 65), Кльоц, Ткачук - Гуцуляк, Рібас

Попередження: Хачеріді, Кадар - Лебеденко

Ще в одному матчі ігрового дня полтавська Ворскла здобула другу поспіль перемогу в чемпіонаті, на своєму полі обігравши Зірку з рахунком 2:1. У першому таймі команди обмінялися голами, а за п'ять хвилин до кінця зустрічі перемогу команді Сачка приніс Загорулько.

Завдяки цій перемозі Ворскла піднялася на четверте місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

Ворскла - Зірка 2: 1

Голи: Ованесян, 20 (в свої ворота), Загорулько, 84 - Драченко, 25

Ворскла: Шуст - Матвієнко, Чижов, Даллку, Пердута - Кравченко (Загорулько, 69), Чеснаков - Ребенок (Одарюк, 71), Шарпар, Кадимян - Коломоєць (Кулач, 90)

Зірка: Паст - Полегенько, Фатєєв, Качараба, Ковальов, Ованесян (Чичиков, 62) - Есеола (Панфілов, 76), Драченко, Загальский, Гедж (Дришлюк, 86) - Прядун

Попередження: Пердута - Драченко, Есеола, Панфілов

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

.png_173
.png_173 Фото:

Нагадаємо, посеред тижня Динамо впевнено обіграло швейцарський Янг Бойз в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи з рахунком 3:1.