Динамо розгромило Зорю, Шахтар переграв Олександрію в Прем'єр-лізі - відео

25 лютого 2019, 21:24

В українській Прем'єр-лізі завершився 19-й тур.

У центральному поєдинку туру Динамо приймало Зорю та з результатом 5:0 розгромило луганський колектив, хоча в перші півгодини гри на табло були нулі.

На 34-й хвилині рахунок після передачі від Віктора Циганкова відкрив Микола Шапаренко. Трохи пізніше перевагу господарів подвоїв Беньямін Вербіч.

На останньому оберті секундної стрілки першого тайму автор першого гола оформив дубль, коли йому асистував словенець.

Після перерви дублем відзначився вже Вербіч. На 73-й хвилині рахунок, який став підсумковим, оформив Франк Соль, якому пас віддав Томаш Кендзьора.

Динамо займає друге місце та, як і раніше, відстає на сім очок від лідера Шахтаря, який з результатом 2:0 переміг третю в таблиці Олександрію завдяки голам Марлоса й Жуніора Мораеса в першому таймі.

Динамо - Зоря 5:0
Голи: Шапаренко, 34, 45, Вербіч, 38, 53, Соль, 73

Відео голів та огляд матчу Динамо - Зоря

Шахтар - Олександрія 2:0

Голи: Марлос, 14, Мораес, 35

Відео голів та огляд матчу Шахтар - Олександрія

Напередодні в 19-му турі Прем'єр-ліги Карпати розгромили Ворсклу 4:0, а Десна перемогла Арсенал 2:0.

Раніше в цьому ж турі Маріуполь переміг Олімпік 2:1, а Чорноморець - Львів з рахунком 1:0.