Динамо стартувало у новому сезоні української Прем'єр-ліги із сенсаційної розгромної поразки

28 серпня, 19:30
Динамо провалило старт в УПЛ (Фото:ФК Динамо)

Київське Динамо сенсаційно програло Дніпру-1 з рахунком 0:3 у матчі, який відбувся у рамках 2-го туру української Прем'єр-ліги, але для обох команд став першим у новому сезоні чемпіонату.

Дніпро-1 відкрило рахунок на 43-й хвилині, коли Пихальонок прострілив на Сарапія, а той красивим ударом ножицями відправив м’яч у ворота.

Дніпрянам вдалося подвоїти перевагу на початку другого тайму, коли на 55-й хвилині Пихальонок влучним ударом завершив комбінацію, яку розпочали Гуцуляк та Бузанелло.

Динамівці намагалися врятувати становище, однак створили для цього обмаль моментів, а наприкінці матчу пропустили третій гол, який зняв усі питання щодо переможця гри. Уже в компенсований арбітром час Рубчинський вдало зіграв на добиванні та встановив остаточний рахунок 3:0.

Динамо — Дніпро-1 0:3
Голи: Сарапій, 43, Пихальонок, 55, Рубчинський, 90+1

flashscore.ua

Раніше Шахтар обіграв Кривбас (1:0) здобувши першу перемогу у новому сезоні української Прем'єр-ліги.