Динамо розгромило Маріуполь, Шахтар обіграв Ворсклу. Результати матчів чемпіонату України - відео

11 листопада 2018, 22:14

В рамках 15 туру чемпіонату України з футболу київське Динамо на власному полі розгромило Маруіуполь з рахунком 4:0, а Шахтар на виїзді здолав Ворсклу 2:0.

Перший гол Динамо забило на 33-ій хвилині - голкіпер впорався з першим ударом Шапаренка, але на добиванні український хавбек був влучний. У другому таймі київський клуб повністю декласував суперника. Спочатку Вербіч замкнув простріл з флангу, а через кілька хвилин Чоботенко зрізав мяч у власні ворота. На цьому Динамо не зупинилося і наприкінці матчу Циганков ударом з пенальті поставив крапку, забивши четвертий гол у ворота Маріуполя.

Донецький Шахтар обіграв Ворсклу 2:0 і зберіг відрив від Динамо на 8 очок. Донецький клуб зробив результат ще у першому матчі, коли у ворота полтавців влетіло два голи. Спочатку Тайсон вивів на ударну позицію Веллінгтона Нема і той пробив повз голкіпера Ворскли, а наприкінці першої 45-хвилинки Майкон зі штрафного подвоїв перевагу Шахтаря.

Динамо - Маріуполь - 4:0

Голи: Шапаренко, 33, Вербіч, 57, Чоботенко, 62 (аг), Циганков, 85 (пен)

Динамо: Бойко, Бурда, Сідклей, Миколенко, Кадар, Шапаренко (Сидорчук, 76), Вербич (Супряга, 86), Циганков, Шепелев, Буяльський (Че Че, 67), Морозюк

Маріуполь: Гальчук, Кирюханцев (Полегенько, 81), Биков, Чоботенко, Тищенко, Ігнатенко (Мишньов, 62), Федорчук, Зубков, Пихальонок, Вакула, Борячук (Чурко, 71)

Попередження: Тищенко, 21, Федорчук, 25, Борячук, 35, Морозюк, 67, Биков, 84, Кадар, 87

Огляд матчу

Ворскла - Шахтар - 0:2

Голи: Веллінгтон Нем, 19, Майкон, 41

Ворскла: Шуст, Даллку, Чижов, Сапай (Сергійчук, 74), Артур, Шарпар (Мисик, 87), Скляр, Ребенок (Саків, 46), Габелок, Пердута, Коломоєць.

Шахтар: П'ятов, Хочолава, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Тайсон, Алан Патрік, Коваленко, Майкон, Веллінгтон Нем (Болбат, 79), Мораес (Кайоде, 88).

Попередження: Скляр, 66, Майкон, 68

Огляд матчу

Таблиця сайту УПЛ

У минулому турі чемпіонату України Шахтар здобув вольову перемогу над Динамо з рахунком 2:1.