Динамо зіграло внічию з Шахтарем і залишилося лідером української Прем'єр-ліги

3 жовтня 2021, 21:24

Динамо зіграло внічию 0:0 з Шахтарем у домашньому матчі 10-го туру української Прем'єр-ліги і залишилося на першому місці в таблиці.

Кожна з команд могла відкрити рахунок вже в перші 10 хвилин гри, але спершу Де Пена у господарів влучив у стійку, а потім Алан Патрік у гостей пробив трохи вище воріт.

Після закінчення 30 хвилин матчу Шахтар упустив ще два моменти, коли удар Степаненка головою відбив Бущан, а постріл Марлоса пройшов повз ворота.

Кінець першого тайму залишилася за Динамо, у складі якого могли відзначитися Буяльський і Вітіньо. Бразилець і зовсім не використав вихід віч-на-віч із воротарем суперника.

Ще один випадок, коли гравець київського клубу опинявся на побаченні з Пятовим, стався на 55-й хвилині, і тут уже воротар врятував донеччан після удару Циганкова.

У компенсований час Шахтар ледь не вирвав перемогу, однак Динамо вистояло і зберегло відрив у три очки на вершині турнірної таблиці.

В інших матчах дня луганська Зоря обіграла чернігівську Десну, харківський Металіст 1925 — Минай, а рівненський Верес і Олександрія поділили очки.