Українська Прем'єр-ліга. Шахтар розгромив Динамо і впритул наблизився до киян у таблиці

8 листопада 2020, 18:50

Шахтар розгромив Динамо з рахунком 3:0 у матчі 9-го туру української Прем'єр-ліги.

Старт гри пройшов у спокійному руслі. Кияни, незважаючи на всі свої проблеми зі складом, практично ні в чому не поступалися «гірникам».

Тому гол Жуніора Мораеса на 34-й хвилині виявився дещо несподіваним. Додо навісив ыз лівого флангу, Руслан Нещерет помилився на виході, а форвард Шахтаря ударом головою вразив порожні ворота.

Перед самою перервою положення господарів серйозно ускладнилося після вилучення Сергія Сидорчука. Капітан Динамо зробив дуже грубий фол проти Віктора Корнієнка і відправився відпочивати раніше за інших.

У другому таймі Шахтар скористався чисельною перевагою і ще двічі пробив Нещерета.

Спочатку Тарас Степаненко пробив здалеку, м’яч потрапив у Маркоса Антоніо і залетів у кут воріт господарів. А потім Алан Патрік обвідним ударом з-за меж штрафного поставив крапку в матчі.

Таким чином, Шахтар набрав 19 очок і підібрався до Динамо, яке продовжує лідирувати, на відстань одного бала.

Динамо — Шахтар 0:3
Голи: Мораес, 34, Маркос Антоніо, 66, Алан Патрік, 73
Вилучення: Сидорчук, 45+1 (Динамо)

Днем раніше Олімпік і Маріуполь забили шість м’ячів, Десна наздогнала Шахтар.

Редактор: Євген Нещерет